فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه پیام رزمایش بیت المقدس ۲۸ برای کشورهای منطقه صلح و دوستی است گفت: ما خود را برای مقابله تهدیدات فرامنطقه ای آماده می کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران با اشاره به پیام این رزمایش اظهار داشت: پیام ما برای ملت عزیز و ولایتمدار این است که نزاجا از قابلیت های زیادی برای دفاع از کشور برخوردار است.

امیر پوردستان با اشاره به پیام رزمایش بیت المقدس ۲۸ برای کشورهای منطقه گفت: پیام این رزمایش برای کشورهای منطقه صلح و دوستی است و اینکه کشورهای منطقه خود این قابلیت را دارند که بتوانند امنیت را در منطقه برقرار کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: برای آنهایی که خیال خام تحریم و تجاوز دارند پیاممان این است که در این مملکت سربازان ولایتمداری وجود دارند که اگر رهبرشان فرمان بدهد نه تنها در حوزه مرزهای جغرافیایی بلکه در هر نقطه دنیا که لازم باشد حاضر می شوند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهداف رزمایش بیت المقدس ۲۸ افزود: اهداف رزمایش ارتقای قابلیت دفاعی نیروهای رزمنده و نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران و تمرین تاکتیک هایی که در مدارس نظامی کار کرده ایم، هم در فضای جنگ های ناهمطراز و هم جنگ های نیابتی است.

پوردستان با بیان اینکه ما خود را برای تهدیدات فرامنطقه ای آماده می کنیم گفت: ما برای مقابله با جنگ های نیابتی که بازیگران آن گروه های تروریستی و تکفیری هستند، آماده ایم.