خواهر شهید مدافع حرماحمد اعطایی، احساس متفاوت و عاشقانه خود از این روزهای فجر انقلاب که دیگر برادر در کنارش نیست را در دلنوشته ای، نگاشته است.

به گزارش پرس شیعه، شهید مدافع حرم، «احمد اعطایی» متولد هفتم شهریورماه ۱۳۶۴ است. او ساکن تهران بود و در ۲۱ آبان ماه ۹۴ و در سن ۳۰ سالگی طی عملیات مستشاری در مقابله با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید و به کاروان شهدای مدافع حرم پیوست. از این شهید والامقام دو فرزند پسر به نام‌های محمد علی، چهار ساله و محمد حسین، ۱۵ ماهه به یادگار مانده است. آمنه اعطایی خواهر شهید مدافع حرم«احمد اعطایی» احساس متفاوت خود از روزهای دهه فجر امسال که برادر در کنارش نیست را در دلنوشته‌ای نگاشته است که در ادامه می‌آید:

«وَالْفَجْرِوَلَیَالٍ عَشْرٍ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ»،سلام بر خمینی کبیر(ره) و یاران شهیدش. طلوع فجری دوباره در راه است. هر سال که دفتر این حماسه تاریخی را ورق می‌زنیم، به خود می‌بالم که فرزند این انقلابم و در این فضای معطر نفس می‌کشم و شوقی دوباره برای زندگی در وجودم جوانه می‌زند.

اما در این روزهای پرشکوه، حال و هوای دیگری دارم، حسی متفاوت نسبت به سال‌های گذشته در وجودم رخنه کرده، امسال از ۱۲ بهمن ماه، این شعر زیبای انقلابی را زیر لب طور دیگری زمزمه می‌کنم: «در بهار آزادی جای شهدا خالی» و این حس عاشقانه و موهبت بزرگ الهی را مدیون قطره‌های خون برادر شهیدم «احمد» و بقیه شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم، هستم.

درود و سلام خدا بر شهیدان راه حق، شقایق‌های سرخی که به پای انقلاب ماندند و ماندگار شدند. ای شهیدان مدافع حرم که دوباره حال و هوای انقلابمان را حسینی کردید! به همراه کبوتران سفر کرده، آن لاله های پرپر شده پیر جماران، از بلندای آسمان نظاره گر ما باشید و مدد برسانید تا به حول و قوه اللهی و رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) پرچم سرختان را بر بام جمهوری اسلامی ایران برافراشته نگه داریم و محکم واستوار، آماده یاری مهدی فاطمه(عج الله تعالی فرجه الشریف) شویم و بخوانید با ما دعای فرج را که دعا اثر دارد.