گرگان – فرمانده تیپ ۲۳۰شهید متاجی گفت: سوم خرداد و فتح خرمشهر نشان دهنده کارنامه درخشان ارتش است.

به گزارش پرس شیعه؛ سعید اثنی عشریه عصر دوشنبه در مراسمی که مناسبت بزرگداشت فتح خرمشهر با حضور فرماندهان در گرگان برگزار شد، گفت: سوم خرداد سالگرد حماسه آزادی و فتح خرمشهر تبلور غیرت مردان و زنان ایران است که با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان، برگ زرینی بر تاریخ پر تمدن پر افتخار کشور افزودند.

وی تصریح کرد: سوم خرداد نشان دهنده کارنامه درخشان و الهام بخش ارتش است که یک تجربه بزرگ به لحاظ الگوی تعامل و همکاری فی ما بین ارتش و سایر نیروها در سیستم فرماندهی برای آزاد سازی خرمشهر بود.

اثنی عشریه افزود: ارتش با استفاده از تجارب دوران دفاع مقدس و حضور در عرصه های منطقه ای و بین المللی و به لطف هوشمندی فرماندهی معظم کل قوا و رصد تمامی مولفه های توان رزمی روز به روز با انگیزه تر و معتقد همواره آمادگی هرگونه ماموریت را داراست.

فرمانده تیپ ۲۳۰شهیدمتاجی ادامه داد: امروز صنایع دفاعی قوی داریم که این صنایع دفاعی توانایی دارند که در اسرع وقت نیازهای ارتش و سایر نیروهای مسلح را تهیه و در اختیارشان قرار دهد و از نظر تاکتیک و تکنیک نیز جدیدترین متدهای عملیاتی را در اختیار داریم و قطعا هیچگاه موضوع هجوم دشمنان به کشور عزیزمان تکرار نخواهد شد.