ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت خانم صدیقه حکمت، همسر شهید خلبان عباس بابایی را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه؛ ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت سرکار خانم صدیقه حکمت، همسر شهید سرلشکر خلبان عباس بابایی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: درگذشت بانوی فداکار و مومنه حاجیه خانم صدیقه حکمت، همسر شهید سرافراز ارتش اسلام، سرلشکر خلبان عباس بابایی موجب تأثر خاطر گردید.

در بخش دیگری از این پیام تصریح شده است: صبوری آن بانوی فداکار در زمان حیات شهید بابایی که همواره نقش آفرین بی بدلیل صحنه های نبرد در دوران دفاع مقدس بود و تحمل فراغ یار و عزیزش در دوران بعد از شهادت، نشان از ایمان و روحیه بالای انقلابی آن بانوی مومنه داشت که از هیچ تلاشی برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا به ویژه آن شهید عزیز فروگذار نبود و سرانجام با پروازی آسمانی به دیدار یار و همراهش شتافت.

روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان در گذشت همسر مهربان و یار صدیق شهید سرلشکر خلبان عباس بابایی را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگ ایران اسلامی، فرزندان، بستگان و همرزمان آن شهید والامقام تسلیت گفته و از درگاه پروردگار متعال، علو درجات و غفران و رضوان الهی را برای آن بانوی مکرمه و صبرجمیل و اجر جزیل برای بازماندگان مسألت نموده است.