فایل صوتی  طه صبحی فلاحه معروف به  ابومحمد العدنانی سخنگوی رسمی گروه تروریستی داعش که اخیرا منتشر شده است، از وجود طرفداران این گروه تروریستی در برخی از کشورها از جمله مغرب پرده برداشت.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روزنامه مغربی” هسپرس”، پس از اینکه ” ابومحمد العدنانی” سخنگوی رسمی گروه داعش در این نوار صوتی حدوداً نیم ساعته کشتار همه شهروندان را در اروپا و آمریکا خواستار شد، برخی از طرفداران گروه تروریستی داعش از طریق شبکه های ارتباط جمعی به انتشار تصاویری با این عبارت ها ازجمله ” أنصار الخلافه” ،”فی انتظارکم” و”دوله الخلافه الإسلامیه” مبادرت کردند.

العدنانی دراین فایل صوتی که توسط “موسسه الفرقان” وابسته به داعش منتشر شد، با لحنی تحریک آمیز، کشتار شهروندان در اروپا و آمریکا را خواستار شد.

بر روی یکی از این تصاویر که در صفحات توئیتر و فیس بوک منتشر شده است، عبارات “نصره الفرقان.. من وراء القضبان.. نصره الأسرى” نوشته شده است.

تصویری که برگه ای را بر روی در زندان آویخته شده است، نشان می دهد و تصویر دیگری وجود دارد که بر روی آن نوشته شده “طرفداران دولت خلافت اسلامی (داعش) در مغرب اسلامی …۱۴ شعبان ۱۴۳۷ الفرقان”.

بعد از اقدام داعش به پخش سخنان العدنانی، اسامی مناطقی ازجمله فلسطین، مصر، عربستان، امارات، سودان، نروژ، فرانسه، هلند و آلمان منتشر شده است.

وبلاگ نویسان عباراتی همچون ” ولایه “، ” انصار الخلافه” و ” دولت اسلامی باقی است” را به این تصاویر اضافه کردند.

العدنانی درسخنان خود با این گفته که “مرتدان را تکفیر خواهیم کرد و از آنان تبری خواهیم جست و با کفار و مشرکین خواهیم جنگید”، تاکید کرد که گروه داعش به پیروی از سیاست اجبار و اکراه برای گسترش دین اسلام ادامه می دهد و دراین راه تلاش خواهد کرد.