رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی از راه نظامی کشور گشایی نمی کند بلکه از راه روشن بینی ملت ها و رساندن پیام حق و آگاهی عدالت پرور آنها را بیدار می کند.

به گزارش پرس شیعه؛ سرلشگر سید حسن فیروز آبادی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین که عصر امروز در مسجد پیامبر اعظم (ص) شهرک شهید محلاتی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که معلوم است این است که استکبار جهانی در راه جنگ نظامی شکست خورده و عقب نشسته است.

وی افزود: اما استکبار دست از سلطه جویی برنمی دارد و انقلاب اسلامی دست از مبارزه با سلطه گران برنخواهد داشت.

سرلشگر فیروزآبادی ادامه داد: استکبار به دنبال راهکارهای دیگری مثل عملیات روانی، استحاله، لیبرالیزه کردن کشور، سکولار کردن اساتید، دانشجویان و مردم هستند تا راه اسلام ناب امام را کور کنند اما کور خوانده اند؛ این راه کور شدنی نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: جهاد کبیری که رهبر بزرگوار ما از آن نام برده اند یعنی اینکه ما هر جایی که نشانی از این نفوذ و اثر استکبار دیدیم در برابر آن مقاومت کنیم. این مقاومت به تمام معناست، البته جنگ نظامی نیست ولی یک زندگی است و یک جهاد در زندگی و پیشرفت نظام محسوب می شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: من، شما، وزرا، دولت، مجلس، حوزه های علمیه، دانشگاه ها، کشاورزان، کارگران و همه در این جهاد کبیر سربازانی لباس پوشیده و آماده هستیم.

وی با تاکید بر اینکه همه تکلیف دارند و همه حاضرند و همه مجاهدت خواهند کرد ادامه داد: در روز ۲۲ بهمن ملت ما به میدان می آید و همین را می گویند که به میثاق خود پایبندند. جهاد کبیر وظیفه همه کسانی است که در میثاق با رسول الله (ص)، امیر المومنین (ع)، خاندان عترت و طهارت و امام (ره) میثاق بسته اند و این جهاد بی وقفه ادامه خواهد یافت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی از راه نظامی کشور گشایی نمی کند بلکه از راه روشن بینی ملت ها و رساندن پیام حق و آگاهی عدالت پرور آنها را بیدار می کند. آنها خواستار حقوق شان خواهند شد و راه مثبت را پیش می گیرند.

وی در ادامه تصریح کرد: در این راه حکام اگر با این ملت ها همراهی کردند، همراه هستند. اگر همراهی نکردند آنها را هم سیل خواهد برد.

سرلشگر فیروزآبادی در خصوص اینکه آیا حزب الله انتقام شهادت شهید بدرالدین را خواهد گرفت، گفت: سیاست حزب الله را حزب الله می گذارد. سید حسن گفت ما دلیلی نداریم که اسرائیل برخورد کرده باشد اما اگر این طور باشد انتقام آن را در خارج از مزارع شبعا می گیریم، این وعده حتمی است و امریکا و اسرائیل آن را باور دارند.

وی ادامه داد: وزیر اسرائیلی نیز گفت سید حسن راستگو است و حرف هایی که می زند درست است.