تبریز- فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه گفت: نیروهای مسلح کشور در آمادگی کاملی به سر می برند.

به گزارش پرس شیعه، امیر سرتیپ‌ دوم عیسی میرزایی ظهر امروز شنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در تبریز گفت: در دوران دفاع مقدس، نیروهای مسلح و گروه‌های مردمی پاسداری از کیان انقلاب اسلامی را عهده ‌دار شدند و تجاوزات دشمن را دفع و در این راه هزاران شهید و جانباز تقدیم کردند.

وی سپس با تاکید بر اینکه ۳۱شهریورماه سال ۱۳۵۹ در حافظه تاریخی ملت ایران روزی فراموش‌ نشدنی است، ادامه داد: دفاع مقدس نام آشناترین واژه در قاموس حماسه‌ های عزت‌آفرین ایران است. ۳۱شهریور سال ۱۳۵۹ در حافظه ملت ایران می ماند.

میرزایی با تاکید بر اینکه باید دوران دفاع مقدس برای همیشه زنده و گرامی داشته شود، افزود: هفته دفاع مقدس بدون شک روزهایی بزرگ و به یادماندنی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران است.

نیروهای مسلح امروز در رشد و بالندگی هستند

وی همچنین با اشاره به اینکه امروز به برکت خون شهدا نیروهای مسلح در آمادگی کاملی قرار دارند، ادامه داد: دفاع مقدس بی ‌بدیل ترین واژه در تاریخ جنگ‌ های این مرز و بوم است و نماد رشادت‌ها و ایثار جوانان آذربایجانی است.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه با بیان اینکه وحدت بین نیروهای مسلح کشورمان باعث افزایش اعتماد ملی می شود، ادامه داد: این تعامل و وحدت بین نیروهای نظامی و مسلح جمهوری اسلامی همچنین باعث شکست خوردن و استیصال عوامل ضد انقلاب می شود.

میرزایی با تاکید بر اینکه امروز نیروهای مسلح ایران دارای رشد و بالندگی هستند، گفت: نیروهای مسلح در همه عرصه‌ ها به خصوص در حفاظت از مرزهای هوایی، دریایی، زمینی و مرزهای اعتقادی نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل هرگونه تهدید منطقه ‌ای و فرامنطقه‌ ای تلاش می کنند.