وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شانزدهمین سالگرد پیروزی مردم لبنان در آزادسازی جنوب این کشور از دست صهیونیست‌ ها را به دبیر سیکل حزب‌ الله و وزیر خارجه لبنان تبریک گفت.

به گزارش پرس شیعه؛ دکتر محمد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شانزدهمین سالگرد پیروزی مردم لبنان در آزاد سازی جنوب این کشور از دست صهیونیست‌ ها را به دبیرکل حزب‌ الله و وزیر خارجه لبنان تبریک گفت.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طی پیام‌های جداگانه به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله و جبران باسیل وزیر خارجه لبنان شانزدهمین سالگرد عید مقاومت و آزادسازی لبنان از اشغال صهونیست‌ها را به ملت، دولت، رزمندگان مجاهد حزب‌الله و ارتش این کشور تبریک گفت.

در این پیام‌ها دکتر ظریف این رویداد عظیم را برگ زرینی در تاریخ معاصر لبنان و منطقه دانست و از نقش خردمندانه و هوشمندانه رهبری حزب‌الله، دیگر مسئولین لبنانی و رزمندگان حزب‌الله که در این پیروزی بزرگ نقش داشتند تمجید کرد.

ظریف در این پیام‌ها بار دیگر بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از ملت، دولت و ارتش لبنان تأکید و سرفرازی و سربلندی ملت بزرگ لبنان را از خداوند بزرگ مسئلت کرد.