میامی- هم‌زمان با هشتمین روز از ایام‌الله دهه فجر، نمایشگاه «به‌سوی پیشرفت» درمیامی برپا شد.

به گزارش پرس شیعه، نمایشگاه «به‌سوی پیشرفت» صبح دوشنبه با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان میامی، با موضوع اقتصاد مقاومتی برپا شد.

رئیس بسیج اصناف و دبیر برگزاری این نمایشگاه در خلال این آئین گفت: این نمایشگاه با موضوع اقتصاد مقاومتی، معرفی محصولات بومی و محلی، نمایشگاه عکس و پوستر درمیامی راه‌اندازی شده است.

علی آقایی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه شناسایی توانمندمی های بومی منطقه، استفاده از ظرفیت‌های شهرستان و به نمایش گذاشتن این پتانسیل برای بازدید عموم است.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه آثار منبت‌کاری هنرمندان، نقاشی، غذاهای محلی، هنرهای تجسمی و … در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

رئیس بسیج اصناف میامی گفت: هم‌چنین در تعدادی از غرفه‌های این نمایشگاه محصولات فرهنگی ازجمله کتب، نمایشگاه عکس، کودک و نوجوان و ظرفیت‌های فرهنگی این شهرستان معرفی‌شده است.

آقایی افزود: در این نمایشگاه پایگاه های حجاب، حضرت ابوالفضل(ع)، بسیج اصناف، اداره ارشاد، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، مهد کودک ضحی و فرهنگی سپاه ناحیه میامی به برپایی غرفه هایی همکاری کرده اند.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان دهه مبارک فجر همه‌روزه از ساعت هشت صبح الی ۲۰ از این نمایشگاه که در محل مسجد بازار شهر میامی برپا شده است بازدید کنند.