رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده شهید مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب الله لبنان، انگشتر خود را به فرزند ایشان هدیه کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ در حاشیه‌ ی این دیدار، که با حضور برادر، همسر و فرزندان شهید برگزار شد، حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای انگشتر خود را به علی بدرالدین فرزند شهید بدرالدین اهدا کردند.

دراین دیدار که عصر دیروز(چهارشنبه)انجام شد، رهبر انقلاب اسلامی با تجلیل از شجاعت‌ها و شهامت‌های شهید بدرالدین فرمودند: راجع به شخصیت مستحکم و فولادینِ این شهید عزیز زیاد شنیده بودم … من برای ایشان از خدای متعال علو درجات و برای شما خانواده‌ی شهید صبر مسئلت می‌کنم … خانواده‌ی شما خانواده‌ی شهید است. نه فقط خانواده‌ی شهید بدرالدین [بلکه] شهید عماد مغنیه و پسرش و دیگران. خانواده‌‌ی شما خانواده‌ی شهادت‌اند … لبنان به برکت وجود حزب‌الله و عناصر مقاومت، تبدیل شده به یک سرزمین نمونه. واقعاً کمتر جایی را ما سراغ داریم که این همه عناصر مؤمن، عناصر خالص در آن حضور داشته باشند. با اینکه لبنان به حسب حجم جغرافیایی کوچک است، لکن از لحاظ معنا بر روی همه‌ی این منطقه اثر دارد و این به برکت همین خون شهدای شماست. خون این شهدا خیلی اثر دارد.

شهید سید مصطفی بدرالدین، فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله لبنان، ۲۴ اردیبهشت‌ماه در اثر حمله‌ی توپخانه‌ای گروه‌های تکفیری به مرکزی در نزدیکی فرودگاه نظامی دمشق به شهادت رسید.