ساری – امام‌ جمعه موقت ساری با اشاره به آغاز فعالیت دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان با عمل به وظایف خود و تصویب قوانین درست، مسیر حرکت دولت را ریل‌گذاری کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌ الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه ساری، با گرامیداشت آغاز فعالیت مجلس دهم یادآور شد: فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه مجلس رأس امور است زمانی محقق می‌شود که نمایندگان اهداف بلند حضرت امام راحل را سرلوحه فعالیت‌ها قرار دهند.

وی یادآور شد: نمایندگان باید جایگاه و اقتدار مجلس را حفظ کنند و با تصویب قوانین درست و اصولی مسیر حرکت دولت و توسعه کشور را ریل‌گذاری کنند.

وی همچنین با اشاره به آغاز فعالیت پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: خوشبختانه در تعیین رئیس و هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان انقلابی عمل شد و نمایندگان این مجلس نیز باید بر اساس قوانین گام بردارند.

حجت‌الاسلام یوسف پور به دهه بهداشت و نکوداشت مساجد اشاره و اضافه کرد: مساجد مرکز حکومت نظام الهی است و انقلاب اسلامی نیز از مساجد به پیروزی رسیده است.

امام‌جمعه موقت ساری با گرامیداشت در پیش بودن بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام راحل بر لزوم حفظ و پاسداشت اندیشه‌ها و جایگاه حضرت امام راحل و نشر آن در جامعه تأکید کرد.

وی در بخشی از سخنانش به برخی از مسائل و مشکلات فراروی جامعه و بنیان خانواده اشاره کرد و گفت: فساد فرهنگی، درست اجرانشدن برجام، بداخلاقی‌های سیاسی و اجتماعی ازجمله مشکلاتی است که مردم با آن روبرو هستند.

حجت‌الاسلام یوسف پور، همچنین تعطیلی واحدهای تولیدی، ترویج فساد در شبکه‌های مجازی و تخریب بنیان خانواده را از دیگر مشکلات و چالش‌های فراروی بیان کرد و خواستار شناسایی دقیق نیازها و مشکلات مردم از سوی مسئولان و تدوین برنامه جامعی برای حل آن شد.

امام‌جمعه موقت ساری تصریح کرد: مشکلات در سایه همدلی و همراهی دستگاه‌های مختلف اجرایی در سایه ولایت‌فقیه قابل‌حل است.