طبس – امام جمعه طبس با بیان اینکه احداث کارخانه لبنیات در طبس راه برون رفت از مشکلات دامداران شهرستان است، گفت: تولیت آستان قدس برای ساخت کارخانه لبنیات در طبس قول مساعد داد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان درجمع نمازگزاران به دیدار خود با تولیت استان قدس رضوی اشاره کرد و گفت: در دیدار با آیت الله رئیسی در خواستی از ایشان شد که مشکل دامداران این منطقه و هدر رفت روزانه ۴۰ تن شیر مطرح شد و ایشان برای ساخت کارخانه لبنیات در طبس قول مساعد دادند.

وی به دیدار اعضای خبرگان با مقام معظم رهبری اشاره کرد وافزود: در این دیدار رهبرمعظم انقلاب از مطالب مهمی سخن گفتند که انقلابی نگهداشتن جامعه و مسئولان و ایستادگی در برابراستکبار جهانی از مهمترین محورهای سخنان معظم له بود.

وی افزود: امروزجنگ نرم دشمن بیشتر درجهت نفوذ درمراکز مهم کشور است که سرمایه گذاری زیادی نیز در این راستا دارند.

وی عنوان کرد: دشمن تلاش دارد درمراکز تاثیرگذار نیروهای نفوذی خود را بگذارد؛ حمله به شورای نگهبان و سپاه و نیروهای انقلابی از این دست مکان‌ها است.

مهاجریان مقدم تصریح کرد: دشمن درصدد کم کردن اقتدار و عظمت انقلاب وازبین بردن ارزشهای انقلاب است.

خطیب جمعه طبس به اکران فیلم ۵۰ کیلو البالو نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه مجوز اکران این فیلم درحالی صادرمی شود که مردم و دلسوزان معترض شده‌اند.

وی بیان داشت: این فیلم در طبس نیز اکران شده است که بنده وقتی مطلع شدم با مسئول ارشاد طبس تماس گرفتم و نگرانی را اعلام کردم و ایشان با استان هماهنگ شدند واکران این فیلم در طبس دیشب تعطیل شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی تصریح کرد: امروز مبحث اقتصاد مقاومتی بسیارمهم است و باید مجلس و دولت در این راستا حرکت کنند.

هفته نکوداشت مساجد؛ روزجهانی بدون دخانیات؛ سالروز ارتحال حجت الاسلام ابوترابی؛ سالروز ارتحال امام خمینی (ره ) از دیگرمحورهای خطیب جمعه طبس بود.