بشرویه – امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه مجلس خانه ملت است گفت: نمایندگان منتخب سعی کنند تا مشکلات مردم را به گوش دولتمردان برسانند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد شمس الدین خطیب جمعه شهرستان بشرویه در خطبه‌ های این هفته نماز جمعه نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کرد و افزود: یکی از مسائل تقویت تقوا در بین افراد و در پیش گرفتن سبک زندگی اسلامی است.

وی گفت: خداوند رعایت چند مورد را به مسلمانان توصیه کرده که یکی از آنها داشتن زبان نیکوست و ما نیز اگر بخواهیم جامعه‌ای دینی و موفق داشته باشیم بایستی مراقب کلام و گفتار خود باشیم.

حجت الاسلام شمس الدین افزود: از دیگر موارد توصیه شده داشتن اشتغال و روزی حلال است و در دنیایی که مشکلات فراوانی بر سر راه افراد قرار گرفته بایستی با هوشیاری در راه تلاش برای کسب روزی حلال فعالیت کنیم.

امام جمعه بشرویه خطاب به جوانان گفت: کار و اشتغال از لازمه‌های یک زندگی است و جوانان بایستی در راه کسب روزی حلال و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

وی افزود: اقدامی که برای ادامه حیات و زندگی باشد خود عبادت است بنابراین کسب و کار حلال خود عبادت محسوب می‌شود.

حجت الاسلام شمس الدین گفت: درقرآن به ۱۰ عامل اجابت نشدن دعا اشاره شده که از دلایل اصلی آن عدم شناخت خداوند و ادای حق پروردگار است.

امام جمعه بشرویه درادامه به مناسبت‌های هفته و نیز آغازین روز کار نمایندگان منتخب در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: مجلس خانه ملت است و در آن تصمیمات مهم در اداره کشور اخذ می‌شود که مسائل و مشکلات مردم را به گوش دولتمردان می‌رسانند.

حجت الاسلام شمس الدین نیز از زحمات چهارساله نماینده اسبق تشکر و برای نماینده منتخب مردم آرزوی موفقیت کرد.

سالروز ارتحال حضرت امام خمینی، قیام ۱۵ خرداد و برگزاری صحیح اعیاد و جشن‌ها از دیگر موضوعات مهمی بود که حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین به آن‌ها اشاره کرد.

وی همچنین در پایان به شعار سال اشاره کرد و افزود: جنگ اقتصادی که دشمن در قالب تحریم بر ملت ما تحمیل کرد با تحقق شعار سال و فراهم آوردن اشتغال برای جوانان حل خواهد شد.