تبریز – امام جمعه موقت تبریز با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید برای مردم کار کنند، افزود: نمایندگان مجلس باید در صحن علنی حرف حق را با شهامت بیان کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ نماز جمعه این هفته تبریز به امامت حجت الاسلام علی حاجی زاده امام جمعه موقت تبریز در مصلی اعظم امام خمینی (ره) این شهر و باحضور گسترده و باشکوه نمازگزاران تبریزی اقامه شد.

حجت الاسلام حاجی زاده با اشاره به اینکه نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید، افزود: از فردا نیز مجلس دهم شروع به کار خواهد کرد و انتظار است نمایندگان نه برای خود بلکه برای مردم، کشور، انقلاب و اسلام کار کنند.

وی با بیان اینکه بهبود وضعیت اقتصادی نیاز مهم جامعه است، افزود: باید دولت و نمایندگان مردم در مجلس برای بهبود وضعیت رفاهی و اقتصادی مردم تلاش کنند.

امام جمعه موقت تبریز همچنین با تاکید بر اینکه مردم برای اسلام انقلاب کردند، ادامه داد: باید مجلس اسلامی باشد و شهید آیت الله مدرس الگوی نمایندگان باشد.

حجت الاسلام حاجی زاده با بیان اینکه نمایندگان مجلس نباید تابع هوای نفس باشند، ابراز داشت: نماینده مجلس باید با شهامت بتواند حرف حق خود را در صحن علنی بیان کند.

ترکیب هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری خوشایند است

امام جمعه موقت تبریز سپس به آغاز دور جدید مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: ترکیب هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری خوشایند است.

وی با بیان اینکه انتخاب آیت الله جنتی با سوابق درخشان انقلابی به عنوان ریاست این مجلس خوشایند است، افزود: امیدوارم نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری نیز در وظایف خود موفق شوند.