شهر کرد – نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: اقتصاد مقاومتی در پی توجه به ظرفیت ها و توانمندی های داخلی محقق می شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی در پی توجه به ظرفیت ها و توانمندی های داخلی محقق می شود، اظهار داشت: باید از ظرفیت های داخلی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود.

وی عنوان کرد: محقق شدن اقتصاد مقاومتی در کشور موجب قدرتمند شدن کشور می شود و توطئه ها و فتنه های دشمنان کاری از پیش نخواهد برد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد یادآور شد: باید تلاش شود که در همه حوزه ها خودکفا شویم و نیاز کشور به خارج از کشور کاهش پیدا کند.

حجت الاسلام محمد علی نکونام ادامه داد: باید تلاش شود که اقتدار کشور روز به روز بیشتر شود و هم اکنون ایران به واسطه اقتدارش در برابر ابر قدرتها ایستاده است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه تحرک انقلابی زمینه ماندگاری انقلاب اسلامی است، بیان کرد: باید روحیه انقلابی در بین آحاد مردم وجود داشته باشد و در برابر دشمن ایستاد.

حجت الاسلام محمد علی نکونام ادامه داد: بی تحرک بودن و بی توجهی به شعارهای اسلامی خطری بزرگ برای انقلاب اسلامی به شمار می رود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ادامه داد: دشمن به دنبال ایجاد توطئه های جدید است و باید از همه ظرفیت ها استفاده شود و در برابر دشمن ایستاد.