مشهد – امام جمعه موقت مشهد گفت:مردم با توجه به فرمایش رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی از هر روزی رساتر و قوی‌تر شعار مرگ بر آمریکا را عنوان می کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌ الاسلام محمد باقر فرزانه ظهر جمعه در خطبه‌ های سیاسی و عبادی نماز جمعه که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: مردم مجلس خبرگان انقلابی را انتخاب کردند، مجلس خبرگان نیز رئیس و هیئت رئیسه‌ای انقلابی را، در همین راستا امیدوارم مجلس خبرگان با جایگاهی که دارد در کنار حرکت انقلابی به وظایفش عمل کند.

امام جمعه موقت مشهد با بیان اینکه جهاد اکبر، جهاد اصغر و جهاد کبیر سه نوع از جهاد است که همواره باید مورد توجه قرار بگیرد، افزود: نکته مهم جهاد با نفس، جهاد اکبر است که مقابله با آن بسیار دشوار بوده، اما جهاد اصغر به معنای قتال و کشته شدن و مبارزه با دشمن است.

فرزانه تصریح کرد:ملت ایران با پشتوانه دینی و مذهبی خود چندین دهه است که با آمریکا مقابله کرده اند کشور آمریکا در این چند دهه در اشکال گوناگون به کشور فشار می‌آورد مزدورانشان نیز ابزار فشار آنها هستند.

امام جمعه موقت مشهد به رمز پیروزی جبهه حق اشاره کرد، گفت: آمریکا می‌خواهد که ملت ایران تسلیم شود اما مردم ما ایستادند و این یعنی همان جهاد کبیر که خداوند در قرآن کریم به آن سفارش کرده است.

وی تاکید کرد: مردم با توجه به فرمایش رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی از هر روزی رساتر و قوی‌تر شعار «مرگ بر آمریکا» را عنوان می کنند.

فرزانه با اشاره به اینکه مسوولان باید بدانند مردم خود تحلیل می‌کنند و آگاه از مسائل روز هستند، افزود: متاسفانه افرادی هستند که مبتلا به تجمل گرایی هستند و فقط می‌خواهند کرسی‌های بیشتر دولت و مجلس را در اختیار بگیرند.

امام جمعه موقت مشهد با بیان اینکه مسئله درجه یک امروز ملت ایران حل مشکلات اقتصادی است، تصریح کرد: به این مساله باید مثل یک زلزله با ریشتر بالا نگاه کرد، زلزله‌ای اقتصادی که خسارت به بار می‌آورد.

وی ادامه داد: فرد انقلابی کسی است که مردم احساس کنند با تمام وجود در تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش می‌کند.