اندیمشک ـ امام جمعه اندیمشک گفت: نمایندگان مجلس با آغاز به کار مجلس جدید برای خدمت به مردم همت کنند و از حاشیه ها به دور باشند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام نعمت الله خدامی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک، با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی (ره) اظهار کرد: این روزها فرصت ارزنده ای برای تبیین جایگاه امام راحل در مبارزه با استکبار جهانی است.

وی تصریح کرد: شخصیت امام راحل یک شخصیت جامعی بود، هم فقیه و هم فیلسوف و عارفی کم‌نظیر و سیاستمداری ابرمرد بود، مهم‌ترین نکته در مکتب امام این بوده که پویا و پرتحرک و برای همه عصرها بوده و ایشان برای همیشه تاریخ زنده است.

امام جمعه اندیمشک در ادامه، تبیین اسلام ناب محمدی (ص) و جداسازی آن از اسلام آمریکایی را ابتکار امام خمینی (ره) دانست.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به نقش مجلس شورای اسلامی در پیگیری مطالبات مردم اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس نباید از وظایف اصلی خود که خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آنان است دور شوند. نمایندگان با آغاز به کار مجلس جدید برای خدمت به مردم همت کنند و از حاشیه ها دور باشند.

امام جمعه اندیمشک با بیان اینکه اصلاح معیشت مردم، تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی و فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تضاد با نظام سلطه از جمله انتظارات اساسی از نمایندگان است اضافه کرد: مردم با هزار امید به پای صندوق های رای رفته و به منتخبانشان رای داده اند، با آغاز مجلس نوبت نمایندگان است که ضمن خدمت به مردم، ادای دین کنند.

خدامی با بیان اینکه ما امروز در یک جنگ نامتقارن هستیم اما اراده ملت ایران اسلامی و تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب موجب تعالی ملت شده است افزود: امروز دشمن با روش های مختلف به دنبال نفوذ است و جوانان ما باید با هوشیاری اجازه تحمیل فرهنگ غرب را ندهند.

وی در پایان، با اشاره به رفتارهای متناقض دشمنان ایران اسلامی عنوان کرد: هر کجا رئیس جمهوری آمریکا صحبت می کند علیه ایران حرف می زند و آنان همچنان به دنبال اهداف شوم خود هستند.