بوشهر – امام جمعه عسلویه گفت: اگر کسی خوب کار می‌کند و زحمت می کشد و ریگی در کفش ندارد چرا باید کنار گذاشته شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌ الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌ های امروز نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: شاهد اتفاقات مبارکی در مجلس خبرگان بودیم و آیت‌ الله جنتی به ریاست این مجلس انتخاب شدند و دشمنان نا امید شدند.

وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی آیت‌الله جنتی، بیان کرد: این شخصیت بزرگوار ۱۸ سال شاگرد حضرت امام بودند و مشی و رفتار واخلاقیات امام دروجودشان تبلور یافته است.

امام جمعه عسلویه با گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش این عزیزان در عرصه‌های امنیتی مهم دانست و گفت: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) در حفظ و ارتقا امنیت در فضای ملی و بین‌المللی نقش مهمی دارد که از خدمات ارزنده این عزیزان قدردانی می‌شود.

وی اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان بازوان توانمند نظام اسلامی هستند و شب و روز و گاه و بی‌گاه درحال ماموریت هستند و امنیت امروز ما مدیون زحمات این عزیزان است.

هاشمی‌نژاد گفت: هر قشر و گروهی در مناسبت‌های خاص تقدیر و تجلیل می‌شوند اما این عزیزان به صورت رسمی و علنی تقدیر نمی‌شوند این عزیزان برای رضای خدا کار می کنند و چشمداشتی به تشکر و تقدیر ندارند؛ خدمات عزیزان وزارت اطلاعت بی‌بدیل و بی‌نظیر است.

وی با اشاره به اینکه در برخی عملکرد دولت نیز نقدهایی هست، ادامه داد: موضوع دیپلماسی لبخند نگرانی‌هایی هست؛ نحوه حضور وزیر و نماینده ما در مذاکرات حج با عربستان تحقیرآمیز بود؛ چرا وزیر ما باید با انگشت نگاری وارد عربستان شود، رییس جمهور وعده کرده بود که عزت به پاسبورت ایرانی بازگردد و باید دولت با این قضایا محکم برخورد کند.

هاشمی‌نژاد افزود: مقام معظم رهبری فرمودند جوری صحبت کنیم و شعارهایی بدهیم که اگر یک سال بعد نوار صحبت‌های ما را بگذارند بتوانیم پاسخگو باشیم؛ صرفا شعارهای رنگارنگ ندهیم، مقایسه سرداران فتح خرمشهر و سرداران سیاسی مقایسه ای خوبی نیست.

وی با اشاره به این پرسش که چرا باید افراد دولت قبل را کنار بگذارند، اضافه کرد: اگر کسی خوب کار می کند و زحمت می کشد و ریگی در کفش ندارد چرا باید کنار گذاشته شود؛ چرا مسئولی که متخلف است و خطای بزرگی کرده دوباره در جای دیگر و در پست دیگری به کار گرفته می شود.

امام جمعه عسلویه تصریح کرد: باید به مردم خدمت کرد؛ برخی ادعا می‌کردند که نمی‌گذارند کار کنیم؛ زمینه برای خدمت مساعد است و باید از این فرصت‌ها استفاده کرد.