میامی – مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با بیان اینکه مهمترین پیام انقلاب، جمهوریت و اسلامیت نظام است، بر ضرورت انتقال پیام انقلاب به نسل‌های جدید تاکید کرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل ازمهر،مهدی جمال در گفتگو با خبرنگار مهر نشاط اجتماعی را یکی از مسائل مهمی دانست که از بدو انقلاب اسلامی ایران بر روی آن تأکید شده است، اظهار داشت: در همین راستا برنامه تریلی شادی با محوریت مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در هشت شهرستان استان سمنان اجرا شده است.

وی افزود: این برنامه شاد از شهرستان گرمسار آغاز شده و امروز نیز در میامی برگزار شد و با توجه به محرومیت این شهرستان برنامه های متنوع دیگری توسط این گروه در این شهرستان اجرا خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان همچنین ضمن تبریک دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: پیام انقلاب اسلامی باید به نسل های مختلف انتقال داده شود و اجرای تئاتر و ایجاد نشاط اجتماعی یکی از برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای انتقال فرهنگ انقلاب به نسل جدید است.

جمال همچنین به برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در دهه فجر اشاره و تصریح کرد: برنامه صبح همدلی، نشست صمیمی نوجوانان با استاندار سمنان، بررسی ۱۷موضوع بحرانی و محوری در زمینه کودک و نوجوان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از مهمترین برنامه های این اداره کل است.

وی همچنین به فعالیت های فرهنگی و هنری میامی اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین عوامل موفقیت شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی وحدت و همدلی میان مسئولان و مردم این خطه است که این مهم برای توسعه این شهرستان موثر خواهد بود.