تروریستهای جبهه النصره (شاخه القاعده در سوریه) و گروههای وابسته به آن، با گلوله باران منطقه مسکونی شیخ مقصود در حلب در شمال سوریه چهار شهروند سوری را شهید و ۱۷ نفر دیگر را زخمی کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ یک مسئول کرد سوری خاطرنشان کرد که بر اساس آمار اولیه در این گلوله باران که روز شنبه صورت گرفت، چهار شهروند از جمله دو کودک شهید و ۱۷ نفر دیگر زخمی شدند.
وی خاطرنشان کرد، محله شیخ مقصود روز شنبه از طرف مناطق بستان باشا و الجندول با خمپاره و موشک مورد حمله وحشیانه تروریستها قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، گروههای تروریستی وابسته به جبهه النصره، گروه سلطان مراد، گردانهای ابوعماره، لشکر صقور الجبل، جیش المجاهدین، لشکر ۱۶ ، احرار الشام، گردانهای الصفوه، جیش التحریر، جنبش زنکی، تجمع فاستقم، جیش النصر، جبهه الشامیه و جیش العسره هستند.
سرگئی رودسکوی رئیس اداره عملیات ستادکل نیروهای مسلح روسیه روز جمعه اعلام کرده بود که حضور جبهه النصره در حلب مانع اصلی گسترش آتش بس در مناطق شمالی سوریه به شمار می آید.
رودسکوی گفت: مشخص است که گروه تروریستی جبهه النصره که در حومه حلب و ادلب فعال است، مانع اصلی گسترش آتش بس و آشتی در مناطق شمالی سوریه است.