فرمانده نیروی هوایی ارتش، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را اتاق فرماندهی «جنگ نرم» توصیف کرد.

به گزارش پرس شیعه، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش طی پیامی خطاب به حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی، ۲۴ مهرماه سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است؛

«برادر بزرگوار؛

حضرت حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران

با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد (ص)

ارتش سرافراز و غیرتمند که با کلام رهبر فاطمی سرشت ما به شجره طیبه مفتخر شده است، ریشه در گلستانی دارد که سروهای عاشورایی‌اش به پشتوانه عمق باور دینی سر به آستان آزادگی سائیده‌اند. تغییر مرزها و جغرافیای جنگ های نوین و شیوه‌های آن از جنگ سخت به نرم، انسان را به تعمق در دور اندیشی و خردورزی امام آسمان چشیده ای وا می‌دارد که کشتی کلمات در ساحل ستایش او پهلو می‌گیرد.

ابلاغ فرمان تأسیس نهاد عقیدتی سیاسی ارتش به عنوان اتاق فرماندهی جنگ نرم، برخاسته از باور عمیق مردی است که آینده جهان را از آن مستضعفان می‌دید و برای تحقق این وعده صادق الهی در پی تحکیم مبانی اعتقادی در ارتش حزب اللهی بود.

در آستانه سالروز فرمان تاریخی امام راحل (ره) مبنی بر تأسیس و پایه‌گذاری نهاد مقدس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با ابراز افتخار از ملازمت رکاب سربازان ولایت در سنگر شریف دفاع از سرحدات دینی و باورهای مکتبی، از درگاه ایزد متعال و در سایه سار عنایت خورشید عصر امام زمان(عج) و دعای مجیر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، توفیق استدام حرکت در این مسیر پر بهجت را برای جنابعالی و همکاران سخت‌کوشتان مسئلت می نمایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده»