اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین طی بیانیه‌ای هرگونه اقدام در راستای به شکستن کشاندن تلاش‌های مصر جهت آرام‌سازی اوضاع در نوار غزه از جمله شلیک موشک به سمت اراضی اشغالی را محکوم کرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از فلسطین الیوم، اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین طی بیانیه‌ای هرگونه اقدام در راستای به شکستن کشاندن تلاش‌های مصر جهت آرام‌سازی اوضاع در نوار غزه از جمله شلیک موشک به سمت اراضی اشغالی را محکوم کرد.

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در پی حملات صبح امروز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه از جمله پایگاه‌های مقاومت که به شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن چند نفر دیگر منجر شد، بیانیه‌ای صادر و طی آن تاکید کرد که برای پاسخ به جنایات و تجاوزات دشمن صهیونیستی آمادگی کامل دارد و اگر بخواهد حمله‌ای را علیه این رژیم صورت دهد، آن را علنا انجام داده و از بر عهده گرفتن مسئولیت آن طفره نخواهد رفت و سلاح مقاومت همچنان به سمت دشمن نشانه رفته و از ملت فلسطین دفاع می‌کند.

در این بیانیه آمده است که ملت فلسطین به نبرد خود از طریق تظاهرات بزرگ بازگشت و شکستن محاصره با قدرت و اقتدار ادامه می‌دهد.

گروه‌های مقاومت تاکید کردند که ما در اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در کنار فلسطینیانی که هر هفته برای رسیدن به آزادی و بازگشت به شهر و دیار خود در تظاهرات بازگشت شرکت می‌کنند، ایستاده‌ایم و با هرگونه اقدام و تلاش دشمن برای دور کردن این تظاهرات‌ها از مسیر و هدف اصلی خود مقابله می‌کنیم.

گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه از تلاش‌های مصر برای تحقق اهداف و خواسته‌های ساکنان این باریکه تقدیر کردند.