شیراز- جشنواره نواهای فجر با حضور هنرمندان ملی و استانی از ۲۳ تا ۳۰ بهمن در تالار حافظ فرهنگ و ارشاد فارس و احسان برگزار می شود.

به گزارش شیعه پرس به نقل ازمهر،معاون هنری ارشاد فارس در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کنسرت فرزاد فرزین جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ در دوسانس ساعت ۱۸ و ساعت ۲۱ در تالار حافظ برگزار می شود، از برگزاری کنسرت علی زندوکیلی در یکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۲۱ در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خبر داد.

مهدی امیدبخش از گوناگونی برنامه های این جشنواره خبر داد و اظهار کرد: کنسرت موسیقی پاپ با همراهی گروه کُر شیراز به سرپرستی احسان سالاری یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۱ در تالار احسان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تالار حافظ ۲۶ بهمن نیز میزبان کنسرت محمد علیزاده در نوبت های ساعت۱۸ و۲۱، افزود: کنسرت محسن یگانه نیز ۲۹بهمن ۹۴ ساعت ۱۸ و۲۱ در این تالار برگزار خواهد شد. همچنین در ادامه کنسرت های موسیقی پاپ نواهای فجر حسین میری، هنرمند استان فارس۲۷بهمن ۹۴ در ساعت ۱۸ و۲۱ به هنرنمایی در تالار حافظ می پردازد.

معاون هنری ارشاد فارس فشردگی برنامه های دهه فجر انقلاب را هدیه ای از سوی متولیان فرهنگ به مردم استان عنوان کرد و افزود: با توجه به اهمیت روزهای پرشور برپایی جشن های دهه فجر برنامه های فرهنگی و هنری که ترتیب یافته با در نظر گرفتن آنچه نیاز هم استانی هاست برنامه ریزی شده است، از این رو، پس از پایان برنامه های پانزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز که مورد استقبال هم قرار گرفت، به فاصله کمی از این رویداد بزرگ، شیراز میزبان هنرمندان موسیقی ایرانی است.

بیشتر بخوانید.....
کرسی ترویجی «رابطه تاریخ و کلام» برگزار می شود

امیدبخش با اشاره به اینکه برنامه های پایانی جشنواره نواهای فجر در شیراز به اطلاع مردم خواهد رسید، بیان کرد: تا پایان این برنامه ها، تعداد کنسرت ها افزایش می یابد و با توجه به برگزاری همزمان جشنواره بین المللی موسیقی فجر در تلاشیم گروه های موسیقی در شیراز نیز به هنرنمایی بپردازند.

وی یادآور شد: فروش بلیت این کنسرت ها از سایت www.irantic.com و www.shiraztic.ir انجام می پذیرد.