شبکه ده رژیم صهیونیستی صبح امروز (یکشنبه) اعلام کرد که اسرائیل در این هفته تمرین نظامی و رزمایش گسترده ای مشابه حالت جنگ با حزب الله لبنان برگزار می کند.

به گزارش پرس شیعه؛ در این رزمایش حمله شدید موشکی به رژیم صهیونیستی و تلاش برای نفوذ در درون مرزهای اسراییل نیز مورد توجه قرار گرفته است.
شبکه ده رژیم صهیونیستی گزارش داد: در این رزمایش عملیات تخلیه گسترده دهها هزار اسراییلی از شهرک های شمال به مرکز و جنوب اسراییل از بیم پیامدهای حاصل از حملات موشکی شبیه سازی خواهد شد.
ارزیابی های رژیم صهیونیستی نشان می دهد که زرادخانه موشکی حزب الله در بردارنده تقریبا صد هزار موشک است.
مطبوعات رژیم صهیونیستی در طی سال جاری میلادی بارها از سناریوهای مربوط به جنگ با حزب الله سخن به میان آورده اند که بر اساس آن، حزب الله در کنار زرادخانه موشکی خود از چند دسته نظامی برای انجام عملیات نفوذ به مرزهای رژیم صهیونیستی و تسلط بر شهرک های اسراییلی و اشغال موقت آنها بهره خواهد جست.
مطبوعات یاد شده همچنین گزارش هایی منتشر کرده اند که در آنها از عملیات حفر تونل در زیر خانه های یهودیان در نزدیکی مرزهای لبنان، مانند شهرک صهیونیست نشین زرعیت، سخن به میان آمده است.
طرفهای اسراییلی همچنین در مورد احتمال نصب برج های دیده بانی در هفته گذشته توسط حزب الله در نزدیکی مرزهای اسرائیل ابراز نگرانی کردند.