داوطلبان مرکز امداد سازمان اسلامی آمریکای شمالی، ۷۰۰ سبد کالا را بین سالخوردگان نیازمند و بی‌خانمان‌ های محله لیندن پارک شهر بالتیمور در ایالت مریلند آمریکا توزیع کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ داوطلبان مرکز امداد سازمان اسلامی آمریکای شمالی، ۷۰۰ سبد کالا را بین سالخوردگان نیازمند و بی‌خانمان‌ های محله لیندن پارک شهر بالتیمور در ایالت مریلند آمریکا توزیع کردند.

این طرح روز یکشنبه، ۹ خرداد در حاشیه چهلمین گرد همایی سالانه سازمان اسلامی آمریکای شمالی با هدف مقابله با اسلام‌ هراسی و آگاه‌ سازی مردم در مورد اسلام اجرا شد.

نعیم بیگ، رییس سازمان گفت: این دومین سال است که ما طرح اهدای سبد کالا را اجرا می‌کنیم. ایده ما این بود که با آمدن هزاران مسلمان مهاجر به بالتیمور بتوانیم کاری برای این شهر انجام دهیم.

کتی کراودر ۶۸ ساله از ساکنان لیندن پارک گفت: این طرح نسبت به آنچه رسانه‌ها به نمایش می‌گذارند،‌ تصویر بهتری در مورد اسلام و مسلمانان به ارائه می‌دهد.

وی افزود: آنچه ارزش دارد، این است که داوطلبان مسلمان این کار را از صمیم قلب و با خلوص نیت انجام می‌دهند. اگر همه قضاوت در مورد یکدیگر را کنار بگذارند، دنیا خیلی بهتر خواهد بود.

گفتنی است، سبدهای اهدایی از سوی مسلمانان شامل میوه، آب، مسواک و خمیردندان، پودر رختشویی و لباس بود.