دوازدهمین نشست سالانه ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش ۲۲و ۲۳ آبان‌ در مجتمع فرهنگی رفاهی نیایش در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش پرس شیعه، نشست دوازدهم اعضای کمیته های استانی و ستادی همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش با موضوع «سند تحول از تفاهم در نظر تا تعامل در عمل» با حضور مدیران استانی حوزه های علمیه برادران و خواهران، معاونان پرورشی ادارات کل آموزش و پرورش مراکز استانها ،اعضای ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش، روئسای شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی ، مدیر حوزه علمیه اصفهان و خراسان ۲۲ و ۲۳ آبان ماه۹۷ در مشهد مقدس بر گزار می‌شود .

در این نشست دو روزه  مسئولین ستادی مرکز مدیریت حوزه های علمیه برادران و خواهران و وزارت آموزش و پرورش به منظور بررسی عملکرد سال گذشته کمیته های استانی و تشریح برنامه های سالجاری به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

بر پایه این گزارش، علاوه بر سخنرانی مدیر حوزه های علمیه و وزیر آموزش و پرورش، مدعوین در دو روز کاری در قالب نشست های عمومی و کار گروه های تخصصی به بررسی نحوه ارتقای همکارهای حوزه و آموزش و پرورش و شناخت ظرفیت های پیدا و پنهان این دونهاد اثر گذار در عرصه تعلیم و تربیت خواهند پرداخت.

این گزارش می افزاید؛ شرکت کنندگان در این نشست در قالب سه کار گروه تخصصی به بررسی ظرفیت برنامه زیرنظام‌های  سند تحول برای توسعه همکاری‌ها،بررسی برش پنج ساله و ده ساله حوزه‌های علمیه و آموزش‌وپرورش و نیز بررسی برنامه‌های سالانه دبیرخانه ستاد خواهند پرداخت.