مدیر دفتر حضرت آیت الله نجفی ضمن بازدید از مناطق عملیاتی عراق خاطرنشان کرد: آزادی فلوجه یکی از مقدس‎ترین فعالیت‎ های تاریخ این کشور است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام شیخ علی نجفی، مدیر دفتر حضرت آیت الله شیخ بشیر نجفی از مراجع تقلید نجف اشرف، از برخی مناطق عملیاتی در حومه شهر فلوجه دیدار و در جمع رزمندگان به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی با ابلاغ سلام حضرت آیت الله نجفی به مجاهدان گفت: تلاش نیروهای مسلح عراق برای آزادی فلوجه از مقدس‎ترین فعالیت‎های تاریخی عراق است. حفظ وحدت میان بخش های مختلف نظامی در جنگ با داعش ضروری است.

مدیر دفتر حضرت آیت الله نجفی همچنین در دفتر این مرجع تقلید با جمعی از فرماندهان و اعضای گردان‎های بسیج مردمی دیدار و گفت‎وگو کرد و اظهار داشت: دشمنان خارجی درپی چپاول ثروت‎های ملی عراق و حضور سربازهای آنان در این کشور هستند.

حجت الاسلام نجفی با اشاره به پیروزی‎های اخیر نیروهای مسلح در جبهه‎های نبرد خاطرنشان کرد: رزمندگان عراقی امروز به قدرتی رسیده‎اند که توانایی مبارزه و مقابله با هرگونه دشمنی و با هر میزان از قدرتی را دارد.

وی داعش را فرزند القاعده دانست و اظهار داشت: داعش با همکاری اعضای حزب بعث و حمایت مالی برخی از کشورهای منطقه درپی نابودی پیروان اهل بیت (ع) و منزوی کردن مردم عراق هستند.