آیت الله ناصری به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان در نامه ای خطاب به طلاب مدرسه حضرت بقیه الله (عج) قم خواستار استفاده هر چه بهتر از این فرصت گرانبها در جهت کسب دانش و تهذیب اخلاق شد.

به گزارش پرس شیعه؛ در نامه آیت الله ناصری خطاب به طلاب مدرسه علمیه حضرت بقیه الله (ع) قم، جهت اتمام دروس مدرسه و قرار داشتن در آستانه ماه رمضان آمده است: از این ماه شریف که ماه ترقی و ماه خاتم انبیا (صلوات الله علیه و اهل بیته) می باشد و محفوف به رحمت و رضوان الهی است غافل نباشیم و مناسب است در این ماه شریف و مبارک به نکات مهمی توجه نماییم.

وی افزوده: جدیت در رفع حجب ظلمانی و صفات رذیله، بوسیله توبه و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام؛ از کارهای مهم و لازم این ماه مبارک است.
آیت الله ناصری با اشاره به هدف از تحصیل علم و دانش خاطر نشان ساخته: طلاب و سالکین الی الله مسئولیت رسل و انبیا را به عهده گرفته، که اول خودم جزء عبادالله و عامل به وظیفه باشم بعدا ایتام آل محمّد (صلوات الله علیه و آله) را راهنما و ایصال بمطلوب کنم؛
آیت الله ناصری همچنین مطالعه دروس گذشته را مهم ارزیابی کرده و ابراز داشته: در این مدت فراغت به وسیله مطالعه و مباحثه، از بحثهای گذشته غافل نباشید،و همچنین در جمیع حالات احترام اساتید ذوالعز والاحترام را رعایت کنید.

وی درپایان افزوده:ازتضییع اوقات شریف عمر و توسل به حضرت ولی عصر (روحی له الفداء) محروم نباشیم چرا که توسل به آن حضرت در جمیع مشکلات مفید خواهد بود.