معاون هماهنگ ‌کننده نمایندگی ولی‌ فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی و مکتب امام شاگردان بسیاری تربیت کرده است که امروز بلای جان صهیونیست ها شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار طهماسبی در مراسم افتتاحیه پایگاه بسیج قضات با اشاره به فرارسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی در سخنانی اظهار کرد: در خصوص امام سخن های فراوانی گفته شده است ولی ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) آنقدر زیاد هست که هر چه بگوییم باز نمی توانیم کامل ایشان را توصیف کنیم.

وی با بیان این که یکی از ویژگی های امام خمینی(ره) این بود که به ملت ایران هویت بخشید٬ افزود: امام بعد از انقلاب به هیچ قدرتی لبخند نزد و هرکسی که در مسیر مردم حرکت می کرد نزد امام از جایگاه بالایی برخوردار بود.

معاون هماهنگ ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امام همواره بدنبال تمدن سازی جهانی بود و همیشه می گفت مستضعفان جهان باید در برابر ظلم و ستم بپاخیزند.

وی با اشاره به الگو پذیری مسلمانان جهان انقلاب اسلامی٬ تصریح کرد: امروز در هر نقطه ای از جهان نگاه می کنیم اثری از انقلاب اسلامی را مشاهده می کنیم.

طهماسبی با بیان این که انقلاب اسلامی شاگردان بسیار زیادی تربیت کرده است٬ بیان کرد: عماد مغنیه یکی از شاگردان شهید تهرانی مقدم بود؛ شهید بدرالدین هم که بلای جان اسرائیل شده بود از شاگردان عماد مغنیه بوده است.