دامغان- جانشین فرمانده سپاه از ایستادگی به‌مثابه تجربه بزرگ ملت ایران در برابر فشارهای دشمنان نام برد و گفت: ایران اسلامی تهدیدات را به فرصت بدل می‌کند.

به گزارش پرس شیعه، سردار حسین سلامی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران و در حاشیه نشست تکریم مجاهدان در غربت در دانشگاه دامغان، ضمن بیان اینکه «ایستادگی» تجربه ملت ایران در قبال استکبار گران است، تأکید کرد: ملت ایران اسلامی نشان داده‌اند که با همدلی می‌توانند تمام فشارها و تهدیدات دشمنان را به فرصت بدل کنند.

وی بابیان اینکه ما در برابر دشمن مانند همیشه می‌ایستیم، افزود: ما در طول انقلاب اسلامی نیز نشان داده‌ایم که با همین تجربه بزرگ ایستادگی در برابر دشمنان، می‌توانیم دست به اقدامات بزرگی بزنیم لذا این بار هم با ایستادگی از پس دشمنان بر خواهیم آمد.

ملت ما همواره پیروز است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه ملت ایران همواره پیروز است، گفت: در آینده نزدیک شاهد عبور از همه مشکلات اقتصادی و سیاسی خواهیم بود.

سلامی بابیان اینکه افول دشمنان انقلاب اسلامی روزبه‌روز نزدیک‌تر می‌شود، ادامه داد: هیچ نگرانی خاصی درباره تهدیدات و فشارهای آمریکا در کشور وجود ندارد چراکه ملت ما همواره در برابر تهدیدات می‌ایستد.

وی در ادامه و بابیان اینکه ایران شرایطی بسیار سخت‌تر از این وضعیت را تجربه کرده و این بار هم از پس مشکلات برمی‌آید، ابراز کرد: سه رکن اصلی شامل ایمان ملت ایران، رهبری امام خمینی (ره) درگذشته و منویات مقام معظم رهبری در عصر حاضر همواره راهگشای مردم بوده است.

تهدیدات چیز جدیدی نیست

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تهدیدات و فشارهای دشمنان به‌خصوص جو روانی که آمریکا علیه ایران اسلامی آغاز کرده به لطف خدا و با همت مردم به فرصت‌های بزرگی برای تقویت قدرت دفاعی و قدرت سیاسی و نفوذ منطقه‌ای بدل خواهد شد و ما ثمره آن را خواهیم دید.

سلامی تاکید کرد: فشارهای سیاسی دشمنان به ویژه آمریکا موضوع جدیدی نیست که مردم ما با آن آشنا نباشند و لذا باید در این باره گفت مردم ما پیروز این تهدیدات و تحریم‌ها و عملیات‌های روانی خواهند بود.