ایلام – مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه احیای دین اسلام و تکیه بر توده مردم دو مولفه شاخص امام خمینی (ره) بود، گفت: امام راحل مسیر تاریخ را عوض کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار رمضان شریف ظهر جمعه در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مصلی ایلام گفت: اگر امروز کشورهای غربی و به خصوص آمریکا از کشورمان ترسی دارند به خاطر همین وجود گفتمان انقلاب اسلامی است که باعث شده آنها ترس و وحشت از کشورمان داشته باشند.

وی عنوان کرد: در این ۲۷ سالی که از ارتحال امام راحل گذشته باید مروری داشته باشیم از اینکه در این مدت چه اندازه از منش ایشان را اجرایی کرده و در کدام سکو قرار گرفته ایم.

وی با اشاره به اینکه رفتار و منش امام خمینی (ره) منحصر به فرد بود، اظهار کرد: رفتار امام (ره) و این رفتار در راستای الهام بخشی به ملت اسلام و انقلاب بود، انقلابی که به اذعان دوست و دشمن مسیر تاریخ را عوض کرد و بزرگترین حرکت جهان در بهمن ۵۷ رقم خورد و ان پیرزوی شکوهمند به رهبری امام خمینی (ره) بوده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این پیروزی را تئوریسین های ضد انقلاب نیز بر آن دلالت داشته و معتقدند امام راحل مسیر تاریخ را عوض کرد و انقلابی به بزرگی اسلام ایجاد کرد.

مسئول روابط عمومی سپاه ادامه داد: امام خمینی در این راه دو مولفه های مهمی داشت که می توان به احیای دین اسلام و تکیه بر توده مردم از دو شاخص انها نام برد.

سردار شریف ادامه داد: تأیید این دو شاخصه ها را می توان در روز ورود امام (ره) به میهمن و همچنینی رحلت ایشان به خوبی مشاهده کرد.

وی تصریح کرد: در قرن ۲۰ تنها رهبری که چه در زمان پیروزی انقلاب و چه در زمان ارتحالشان میلیون ها عاشق با ایشان بودند همین امام خمینی (ره) بود و این باید برای رهبران جهان الگو باشد.