سید محمود چاوشی از اجرای سازکار جدید آزمون حفظ کل توسط این مؤسسه جهت تسهیل امر شکوفایی حافظان کل قرآن برای دومین سال خبر داد.

به گزارش شیعه پرس،  «سید محمود چاوشی» مدیر عامل مؤسسه کشوری مهد قرآندر تشریح راهبرد جدید برای تعدادی از حافظان کل عضو این مؤسسه از سراسر کشور که قادر به ارائه تمامی محفوظات خود در یک مرحله نیستند و این امر باعث کم انگیزگی و بعضاً عدم استمرار و تثبیت حفظ ایشان می شود، افزود: با تصمیم هیئت علمی مؤسسه به ریاست استاد شهریار پرهیزکار برای حمایت از این سرمایه‌های ملی (حافظان کل) مقرر شد که آزمون سه مرحله ای حفظ کل با انجام زمان بندی طی سه مرحله جداگانه (هر ده جزء) به صورت آنلاین توسط معاونت آموزش دفتر مرکزی انجام پذیرد.

مدیر عامل مؤسسه مهد قرآن در مورد مشمولین شرکت در آزمون سه مرحله ای یادآور شد: آن تعداد از حافظان کل قرآن که در مرحله آزمون مقدماتی «ترنم وحی۹۷» حد نصاب نمره قبولی را جهت حضور در مرحله کشوری کسب نکرده و یا در مرحله کشوری قبول نشدند با انجام ثبت نام، طی ماه های آذر ، دی و بهمن ماه سال جاری می‌توانند در آزمون سه مرحله شرکت نمایند.

بر اساس این گزارش  قبول شدگان در آزمون سه مرحله ای ، گواهینامه و هدیه خود را متفاوت با آزمون «ترنم وحی» (یک مرحله ای) دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید.....
تقریب زیربنای وحدت است/ باید فقه وحدت را بررسی کنیم