شهرکرد – نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی هدف اصلی همه ارکان جامعه باشد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی هدف اصلی همه ارکان جامعه باشد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات از جمله مشکلات اقتصادی با تحقق اقتصادی مقاومتی حل می شود.

حجت الاسلام محمد علی نکونام اظهار داشت: مقام معظم رهبری در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید فراوان دارند و باید تلاش کرد که این امر محقق شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به به اینکه بهره گیری از ظرفیت ها و تکیه بر توان داخلی مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی را هموار می کند، بیان کرد: باید در مسیر خودکفایی گام برداریم.

وی در ادامه با اشاره به سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: امام خمینی(ره) مردی بزرگ بود که ایران از دست غارت بیگانگان نجات داد و ایران را در مسیر توسعه و خودباوری قرار داد.

حجت الاسلام محمد علی نکونام عنوان کرد: سیره امام خمینی(ره) یک سرمایه بزرگ به شمار می رود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: باید در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی گام برداشت تا دشمن نتواند خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در هر لحظه به دنبال اعمال توطئه ای جدید بر ضد کشور و نظام هستند، ادامه داد: دشمن با تهاجم فرهنگی خود به دنبال کمرنگ کردن ارزش های اسلامی و باور های انقلابی مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: باید در برابر توطئه های دشمنان هوشیار بود و در برابر آنها ایستاد.