نماینده مردم خراسان رضوی در خبرگان گفت: دشمن می خواهد شاکله شخصیتی جوانان را به گونه ای معماری کند که آنچه را که خودش می گوید از سوی جوانان و مسؤولان امروز و آینده گفته شود که مسأله ای بسیار خطرناک است، اگر دشمن به این مقصد برسد همان صداهایی که از حلقوم دشمن در آنسوی مرزها بلند شود در کشور نیز از سوی برخی از مدیران بلند می شود.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله حسن عالمی نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به فرمایشات بسیار مهم رهبر معظم انقلاب گفت: دشمن همان گونه که در فرمایشات حضرت آقا بود سایر نیرنگ های خود را محک زد و از جنگ سخت شروع کرد که موفق نشد.

وی افزود: می دانیم که صدام و ارتش بعث عراق به تنهایی علیه جمهوری اسلامی ایران نمی جنگیدند بلکه تمام قدرت های جهانی از شرق و غرب برای از بین بردن انقلاب نوپای اسلامی ایران وارد عمل شده بودندو به صدام کمک می کردند.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که صدام با تسلیحات فرانسوی و آمریکایی به ایران اسلامی حمله کرده بود، اظهار داشت: حتی در اواخر جنگ تحمیلی آمریکا به صورت علنی وارد جنگ شده بود.

وی ادامه داد: در جریان جنگ تحمیلی عناصر و قدرت های سلطه گر نتوانستند به مقاصد و اهداف خود دست پیدا کنند، از این رو به سوی شبیخون فرهنگی آوردند؛ دشمن در تهاجم فرهنگی سرمایه گذاری کرد و به نوعی تأثیرات سوئی نیز گذاشت.

آیت الله عالمی با بیان این که تهاجم فرهنگی دشمنان به این منتهی نشد که بتوانند به خواسته های بزرگ و پلید خود برسند، ابراز داشت: دشمن جریان تهاجم فرهنگی را به صورت جدید پیگیری کرد و درصدد تأثیرگذاری بر افکار و نظرات شخصیت های کشور و جوانان است.

وی عنوان کرد: دشمن می خواهد شاکله شخصیتی جوانان را به گونه ای معماری کند که آنچه را که خودش می گوید از سوی جوانان و مسؤولان امروز و آینده گفته شود که مسأله ای بسیار خطرناک است، اگر دشمن به این مقصد برسد همان صداهایی که از حلقوم دشمن در آنسوی مرزها بلند شود در کشور نیز از سوی برخی از مدیران بلند می شود.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: متأسفانه گاهی از اوقات در تاریخ انقلاب مشاهده کردیم که افرادی در نظام سمت داشتند از رییس جمهوری تا وزارتخانه ها اما امروز پشت چع تریبون هایی قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: بنی صدر اکنون در دامن چه کسانی قرار دارد، برخی از وزرا و برخی از نمایندگان مجلس امروز کجا هستند، برخی از این ها سر خود را بر دامن آل سعود قرار دارند و برخی دیگر در دستگاه های گوناگون کشورهای غربی حضور دارند، این ها کسانی هستند که دشمن در افکار و ذهن آن ها اثرگذاشته است؛ مردم باید هوشیار باشند تا کسانی که زمینه چنین انحرافاتی را دارند برای نهادهای تصمیم ساز انتخاب نکنند.