دامغان – جانشین سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه فرهنگ ایثار باید به جوانان منتقل شود، گفت: برگزاری یادواره شهدا انتقال دهنده آرمان ها، ارزش ها و ادای دین به شهدای گرانقدر انقلاب است.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار سرتیپ علی فضلی عصر شنبه در خلال بیست و یکمین یادواره ۷۰شهید والامقام دیباج، پنج شهید گمنام و دو شهید مدافع حرم، به میزبانی مسجد صاحب الزمان(عج) این شهر از توابع دامغان، ضمن بیان اینکه برگزاری یادواره های شهدا باعث ادای دین، حرمت و حریم است و این سنت باید حفظ شود، ابراز داشت: یکی از وظایف ما این است که دستاوردها و موفقیت های رزمندگان و ایثارگران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را برای همگان به ویژه جوانان و نوجوانان تبیین کنیم تا بتوانیم آنان را با رشادت، جانفشانی و فرهنگ ایثار در سایه مقاومت و ایمان آشنا کنیم.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری یادواره شهدا در سطح جامعه، تذکر و یاد آوری این است که از کجا آمده ایم و به کجا می رویم و از سوی دیگر این مراسم به ما کمک می کند تا یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم از این سو، این فرهنگ با ارزش می بایست در جامعه گسترش پیدا کند.

ملت ایران از انقلابشان حمایت می کنند

جانشین سازمان بسیج مستضعفان درباره ویژگی های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی نیز گفت: شهدای والامقام با ایمان و اتکا به خدای منان و در سایه اطاعت از معمار کبیر انقلاب اسلامی در عملیات مختلف طی دوران دفاع مقدس به پیروزی های بزرگ دست پیدا کردند.

فضلی ضمن گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، ابراز داشت: امام خمینی(ره) متعلق به همه جهان است و به یک شخص کشور تعلق ندارد لذا امروزه همه اقشار مردم یاد و خاطره آن بزرگوار را گرامی می دارند.

وی با اشاره به اینکه امروز خط امام(ره) در منطقه جاری است، افزود: اگر امروز مقاومت در همه جا هویت پیدا کرده، به برکت امام امت است و حزب الله لبنان نیز الگوی خود را از امام راحل و شهدا قرار می دهد از سوی دیگر ملت ایران قبل و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی، جانانه و مردانه از انقلاب، امام و مقام معظم رهبری در راستای احیاء دین حمایت می کنند.