خرم آباد – فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان از شهدای مدافع حرم به عنوان شهدای جامعه بشریت نام برد.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار مرتضی کشکولی ظهر یکشنبه در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سردار شهید حاج رضا رستمی مقدم(مدهنی) در سخنانی با تبریک و تسلیت به خانواده این شهید بزرگوار اظهار داشت: شهید رستمی به سعادتی بسیار بزرگ دست یافته اند و حضور ما در منزل ایشان برای متصل شدن به این سعادت بوده است.

وی با بیان اینکه پاسداری از نظام رسالتی است که بر دوش همه ما قرار دارد عنوان کرد: ما در هر شغل و منسبی باشیم باید از نظام پاسداری کنیم و کما اینکه ما کارگر، کشاورز، معلم و نظامی باشیم باید از ارزش های نظام پاسداری کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با تاکید بر اینکه شهید رستمی پاسداری خوب بودند بیان داشت: ایشان با وجود اینکه در هشت سال دفاع مقدس کارنامه ای درخشان داشتند بعد از بازنشستگی برای دفاع از ارزش های اسلامی و حرم حضرت زینب(س) جان خود را فدا کردند.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه ما نسبت به این شهید و شهدای از این دست غبطه می خوریم تصریح کرد: شهدای جبهه هشت سال دفاع مقدس از منزلت بسیار بالایی برخوردار بودند اما به گفته مقام معظم رهبری منزلت شهدای مدافع حرم بسیار از آنها بالاتر است.

وی از شهدای مدافع حرم به عنوان شهدای جامعه بشریت نام برد و گفت: بعد عرفانی این شهدا بسیار بالا بوده و به خداوند وصل هستند و با خدای متعال تجارت کرده اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با تاکید بر اینکه شهدای مدافع حرم به مقام عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ می رسند عنوان کرد: این شهدا زنده هستند و نزد خداوند رزق می خورند و الاحیا هستند.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه شهدای مدافع حرم به اوج و کمال قله بشریت دست پیدا کرده اند افزود: منزلت و جایگاه این شهدا آنقدر کمال یافته بوده که قابل درک نیست.

وی با تاکید بر اینکه ما هرچه داریم از شهدا داریم بیان داشت: امروز امنیت، پیشرفت، ثبات، محور قدرت قرار گرفتن در منظقه و سر تعظیم فرودآوردن و پای مذاکره نشستن با ایران مرهون خون شهدا و پایمردی های خانواده های شهدا است.