تبریز – فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: راهبرد جمهوری اسلامی، انهدام داعش و سایر گروهک‌ های تروریستی در آن سوی مرزهاست.

به گزارش پرس شیعه؛ امیر احمد رضا پوردستان امروز یکشنبه در آئین افتتاح فاز اول پادگان جدید تیپ ۱۲۱ تکاور نیروی زمینی ارتش در تبریز افزود: گروه‌های تروریستی مانند داعش، زاییده تفکر اسلام‌ستیزی هستند که با حمایت استکبار جهانی و آمریکا راه فتنه‌انگیزی را در پیش گرفته‌اند.

وی با بیان این که هدف آمریکا از حمله به عراق، ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود، گفت: حضور رهبری هوشیار و آگاه، نیروهای مسلح آماده و مردمی پشتیبان و همراه، آمریکا را از فکر حمله نظامی به ایران منصرف کرد و آنها امروز راهبرد جدید خود را که مذهب علیه مذهب است، انتخاب کرده‌اند.

امیر پوردستان با بیان این که استکبار جهانی علاقمند است جمهوری اسلامی را درگیر این پروژه کند، افزود: در چنین شرایطی ما وقت برای از دست دادن نداریم و هر کس در هر سنگری که هست باید تمام توان و انرژی خود را برای مقابله با توطئه‌های دشمن به کار گیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که اصلی‌ترین وظیفه نیروهای مسلح، حفظ وحدت، پرهیز از بخشی‌نگری و تبعیت محض از فرماندهی کل قواست، افزود: در کنار این باید در همه حوزه‌ها تهدیدات را رصد کرده و متناسب با آن ظرفیت‌های دفاعی ایجاد کنیم، زیرا که امروز فرصتی برای غافلگیری نداریم.

وی همچنین با اشاره به سیاست‌های نیروی زمینی ارتش در جابه‌جایی پادگان‌ها، گفت: این موضوع جزو مباحث محوری نزاجاست و تلاش می‌کنیم آمایش پادگان‌های نیروی زمینی مطابق با خواست ستاد کل نیروهای مسلح باشد.

امیر پوردستان از حمایت‌های استانداری و مدیریت استان آذربایجان شرقی در جابه‌جایی پادگان تیپ ۱۲۱ تکاور نیروی زمینی ارتش قدردانی کرد و گفت: فازهای بعدی این پادگان نیز در محل جدید خود به سرعت در حال اجراست.