مدیرکل کانون پرورش فکری استان چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین جشنواره فیلم کوتاه مربیان و اعضای کودک و نوجوان استان با حضور معاون تولید کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

به گزارش پرس شیعه به نقل ازتسنیم،فرزاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، اظهار داشت: نخستین جشنواره فیلم کوتاه ویژه کودکان و نوجوانان ۲۰ و ۲۱ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های کانون پرورش فکری استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نخستین جشنواره فیلم کوتاه با حضور اعضای کودک و نوجوان ۲۰ مرکز فرهنگی هنری کانون استان برگزار می‌شود، افزود: ۶۳ فیلم کوتاه به این جشنواره راه یافته است.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در این جشنواره ۶۳ فیلم کوتاه با موضوع پرسش مهر سال ۹۴، موفقیت برجام، حفظ و استفاده درست از منابع آب، آداب و رسوم محلی، رؤیاهای کودکانه و در بخش آزاد به رقابت می‌پردازند.

رحیمی با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارای گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های فرهنگی در حوزه کودک و نوجوانان در کشور و همچنین تهیه کننده فیلم‌، انیمیشن‌ و موسیقی‌های معتبر در این حوزه است، خاطرنشان کرد: پرورش و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به سینما و زیرشاخه‌های آن از اهداف برگزاری این جشنواره است.