یک وبسایت دانمارکی با انتشار کاریکاتوری به موضوع ادعای اخیر آمریکا درباره خطر ایران برای صلح و حمایت تهران از تروریسم پرداخت.

به گزارش پرس شیعه؛ وزارت خارجه کشورمان در واکنش به ادعای اخیر آمریکا درباره حمایت ایران از تروریسم با انتشار بیانیه‌ای پاسخ داد. در بخشی از این بیانیه آمده است:
آمریکا به‌عنوان بزرگترین حامی تروریسم دولتی، با حمایت بی‌قید و شرط از رژیم صهیونیستی دهه‌ها محرومیت از حقوق اساسی و زندگی در وحشت دائمی را به مردم غیرنظامی و تحت اشغال فلسطین تحمیل کرده است و اینک با حمایت عملی از رشد افراط‌گرایی و تروریسم و چشم بستن بر حمایت‌های مالی و سیاسی گسترده عربستان سعودی و دیگر متحدانش از گسترش این پدیده شوم در سراسر جهان، میلیون‌ها نفر از ملتهای مسلمان از یمن تا لیبی را در رنج، وحشت و بی‌خانمانی و تجربه زندگی فلاکت‌بار فرو برده و موجب آن شده است که در پیامد آثار مخرب چنین سیاستی، تعداد قابل توجهی از شهروندان دیگر کشورهای جهان نیز جان خود را بر اثر عملیاتهای تروریستی از دست دهند.

یک وبسایت دانمارکی در کاریکاتوری جالب به این موضوع پرداخته است. در این کاریکاتور «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهونیستی با ساتور شهرک‌سازی‌های صهیونیستی در حال قربانی کردن کبوتر صلح است اما در بوق‌های تبلیغاتی اسرائیل و آمریکا شعار “ایران تهدیدی برای صلح است” سر می‌دهد.