۲۵۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب از رهنمود های اخیر ایشان تشکر کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ ۲۵۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه علنی امروز با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تشکر از رهنمودهای ایشان در دیدار اخیر با نمایندگان مجلس دهم، آمادگی خود را برای اجرای منویات ایشان اعلام کردند.

متن این نامه که در اجرای ماده ۱۱۸ قانون آیین نامه داخلی مجلس تهیه شده است، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای

سلام علیکم

از اینکه حضرتعالی به نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی رهنمودهای گرانسنگ و ارزشمندی ارائه فرمودید، سپاسگزاریم. مطالب منسجم و متقن حضرتعالی، تذکرات اخلاقی به نمایندگان و تاکید بر جایگاه مجلس و حفظ اقتدار و نقش نظارتی مجلس موجب تلاش حداکثری نمایندگان برای حفظ موقعیت و منزلت این نهاد مقدس خواهد شد.

ان شاءالله مجلس دهم با عزم و روحیه انقلابی و با اولویت دادن به قانون برنامه ششم توسعه و توجه عملیاتی به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان مهمترین مطالبات نظام، اهتمام لازم را خواهد داشت. از دیگر اولویت های جدی نمایندگان، روان سازی قوانین مرتبط با اشتغال پایدار برای جوانان ایران اسلامی خواهد بود.

رویکرد ویژه به مطالب فرهنگی معظم له به عنوان اصلی ترین زیرساخت موضوعات اجتماعی و اقتصادی، موجب می شود نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی با دقت و صیانت بیشتر مسائل فرهنگی کشور را پیگیری کنند.

همچنین مواضع قاطع، مستحکم و ایستادگی در برابر زورگویی های استکبار جهانی به سردمداری آمریکا را خواهند داشت. در خاتمه ضمن سپاس و تشکر از اینکه سالیانه ما را به حضور می پذیرید اعلام می داریم که بر اساس اعتقاد قلبی به نظام ولایی و مبتنی بر قانون اساسی، مسئولیت های مجلس شورای اسلامی را از شئون ولایت دانسته و خود را تابع نایب امام زمان (عج) می دانیم.

همچنین مجمع نمایندگان استان لرستان نیز با صدور بیانیه ای شهادت سرداران مدافع حرم شهیدان رستمی مقدم و عبدیان را تبریک و تسلیت گفتند.