مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مرتضی مسیب زاده صبح فردا؛ چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه ۹۵ برگزار می‌شود.

به گزارش پرس شیعه؛ مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مرتضی مسیب زاده، امشب سه شنبه ۱۸ خرداد ماه ۹۵ ساعت ۲۱ در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در شهرک وحدت کرج برگزار می‌شود. این مراسم با حضور عموم مردم کرج به همراه ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برپا خواهد بود.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مرتضی مسیب زاده صبح فردا؛ چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه ۹۵ برگزار می‌شود. این مراسم با حضور بستگان، دوستان و همرزمان شهید و عموم مردم استان البرز برگزار خواهد شد. مراسم تشییع ساعت ۹ صبح از میدان سپاه کرج به سمت میدان شهدا و از آنجا به سمت امامزاده حسن انجام خواهد شد.

همچنین در روز ۲۰ خرداد ماه ۹۵ یک مراسم تشییع محلی در جاده فردیس کرج و شهرک وحدت که محل سکونت شهید بوده است برگزار می‌شود و سپس مراسم خاکسپاری در گلزار شهدای سرحد آباد برپا می‌شود و پیکر مطهر شهید در این گلزار به خاک سپرده خواهد شد.

مرتضی مسیب زاده متولد ۱۳۶۱ بود که برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) به عنوان مستشار نظامی عازم سوریه شد. او یکی از مربیان زبده نظامی بود که از استان البرز و اهل شهرستان فردیس کرج بود، در روز جمعه ۱۴ خرداد ماه ۹۵ طی انفجار انتحاری تکفیریان در منطقه خلسه در جنوب خان طومان به همراه دو تن از همرزمانش، رضا خرمی و قدرت عبدیان به شهادت رسید. از این شهید مدافع حرم یک دختر ۶ ساله به نام نازنین زینب به یادگار مانده است. مراسم وداع با پیکر مطهر او روز گذشته ۱۷ خرداد ماه ۹۵ در معراج شهدای تهران با حضور خانواده، دوستان و همرزمانش برگزار شد.