نماینده آیت الله سیستانی گفت: امروز دشمن با تمام قوا پشت داعش ایستاده و ببینید چگونه تبلیغ می‌کند اما ما نتوانسته ایم در مقابل آنها کار تبلیغاتی داشته باشیم.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله العظمی سیستانی در ایران در دیدار با دبیر کل، اعضای شورای مرکزی، هیات اجرایی و دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر فعالیت سیستمی گفت: کار مدیریتی کاری سخت و دشوار است اما متاسفانه در این امور بسیاری از کارهای ما دیمی می باشد که باید سیستماتیک انجام دهیم و اگر بتوانی به صورت تشکیلاتی عمل کنیم بسیاری از مشکلات حل شده و به موفقیت های بیشتری می رسیم.

وی افزود: یکی از کارهای حزب این است که تبلیغات کند، واقعا امروز در زمینه تبلیغات چه میزان کار کرده ایم؟ امروز دشمن با تمام قوا پشت سر داعش ایستاده و ببینید چگونه تبلیغ می کنند اما ما نتوانسته ایم در مقابل آنها کار تبلیغاتی داشته باشیم و خوراک تولید کنیم.

نماینده آیت الله العظمی سیستانی در ایران تصریح کرد: یکی از مهمترین مسائل فعالیت های تبلیغی و رسانه ها است که حزب موتلفه اسلامی در این زمینه می تواند خدمات خوبی داشته باشد و بیشتر کار کند.

وی افزود: امروز اگر رسانه ها را در دست نگیریم بسیاری از چیزها از بین می رود. حزب موتلفه اسلامی الحمدالله موفقیت هایی داشته است و در ۵۰ سال اخیر فعال بوده است اما امروز چه کار تبلیغاتی انجام می دهید؟

حجت الاسلام شهرستانی گفت: متاسفانه برخی همیشه خودنمایی دارند و میگویند ما هستیم و دیگران نیستند و حرف را جایگزین عمل کرده اند. چرا نباید افراد خوب و کارآمد خودمان در داخل کشور کار کنند و میبینیم نیروهای ما در خارج از کشور برای کشورهای دیگر کار می کنند.

وی افزود: کارهایی را انجام دهید که مورد رضایت خدا و پیامبر اکرم(ص) باشد و مردم را خوشحال کند.

حجت الاسلام شهرستانی بیان داشت: حزب موتلفه اسلامی سابقه خوبی در تدین افراد و خدمات زیادی در کشور داشته است. قدم هایی که شما برداشته اید مقداری به خلوص شما بر می گردد و این خلوص در کارها منجر به موفقیت خواهد شد.

وی افزود: امروز زمانی است که می توانید از تجربیات خود استفاده کنید و باید با خلوصی که دارید با جدیت کارها را پیش بگیرید و با برنامه ریزی به موفقیت های بیشتر در کشور دست پیدا کنید.