خرم آباد – نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت شهادت دو تن از شهدای مدافع حرم این استان پیام داد.

به گزارش پرس شیعه؛ در پیام آیت‌ الله سید احمد میر عمادی به مناسبت شهادت شهدای مدافع حرم استان لرستان آمده است: تاریخ گهربار و پر حماسه شیعه، همواره گواه تجلی و تأسی راست‌قامتان و دلباختگان عرصه جهاد و شهادت است که در راه مولا و مقتدای خویش حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، فداکاری و ایثار کردند.

امروز مدافعان حریم امامت و ولایت، شجاعانه و عاشقانه، با بذل جان خویش از حرم مطهر حضرت زینب(س) دفاع می‌کنند و با شهادت خود برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور خود رقم می‌زنند.

در ادامه این پیام آمده است: بار دیگر نسیم عطرآگین خون سرخ شهیدان فضای با طراوت استان لرستان را معطر ساخت و شهیدان والامقام شهید قدرت الله عبدیانی و شهید رضا رستمی مقدم در راه مبارزه با تروریست‌های تکفیری به دیار حق‌تعالی شتافتند.

اینجانب شهادت این دلاور مردان غیور را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری، عموم مردم شهیدپرور استان، به‌ ویژه خانواده معزز و محترمشان تبریک و تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن شهیدان گران‌قدر هم‌نشینی با شهدای کربلا و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.