یک مقام سلطنتی ارشد امارات که سهامدار عمده یک شرکت چند میلیارد دلاری است به طور مخفیانه بزرگترین تامین کننده گوشت گاو و گوساله بازار اسرائیل است.

به گزارش پرس شیعه؛ یک شاهزاده اماراتی به طور مخفیانه با رژیم صهیونیستی وارد معامله شده و محصولات گوشتی این رژیم را تامین می کند.

اقدام امارات در تامین نیاز اسرائیل به گوشت در حالی است که این رژیم و امارات متحده عربی روابط دیپلماتیک رسمی ندارند.

بنا به گزارش پورتال خبری «میدل ایست آی»، شیخ منصور بن زاید آل نهیان، معاون نخست وزیر امارات و برادر ولیعهد ابوظبی از طریق شرکتش به نام «امارات فیوچر» در هر محموله هزاران رأس گاو به سرزمین‌های اشغالی منتقل کرده است.

بر اساس این گزارش، امارات فیوچر در ارسال گوشت رژیم صهیونیستی یک سِری معاملات سرّی و پیچیده با یک شرکت اسرائیلی به عنوان شریک تجاری عمده خود دارد که با پسر آریل شارون، نخست وزیر سابق اسرائیل مرتبط است.

شیخ منصور، ۴۵ ساله که بیشتر به خاطر مالکیت باشگاه فوتبال منچستر سیتیِ انگلیس شناخته شده است عملا زمام امور را در امارات در دست دارد.

بنا بر این گزارش، «امارات فیوچر» در انتقال گوشت به اسرائیل از شرکای بزرگ غذایی اردن به نام حجازی و غوشه گروپ کمک می‌گیرد که سرمایه گذاری مشترک داشته‌اند.

این شرکت‌ها محموله‌های گوشت را با کشتی‌های بسیار بزرگ که قادر به انتقال ۲۰ هزار راس گاو در یک محموله هستند از استرالیا و یا جنوب امریکا به خاورمیانه منتقل می‌کنند.

رژیم صهیونیستی از طریق شهر بندری «ام الرشراش» در جنوب سرزمین‌های اشغالی محموله‌ها را تحویل می گیرد.

ارزش گوشت‌های فروخته شده به صهیونیست ها مشخص نیست، اما گزارش پایگاه مالی «مارکر» اسرائیل حاکی است شرکت‌های حجازی و غوشه گروپ تا سال ۲۰۱۲ تامین کننده انحصاری گوشت اسرائیل بوده‌اند که سود ناشی از این کسب و کار را می توان حداقل دهها میلیون دلار تخمین زد.