یکی از مراجع تقلید نجف اشرف در دیدار با یکی از فرماندهان بسیج مردمی خواستار تلاش و عزم جدی برای آزاد سازی سایر مناطق تحت اشغال جریان تروریستی و تکفیری داعش شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت الله شیخ بشیر نجفی، از مراجع تقلید نجف اشرف، روز گذشته در دفتر خود با ابومهدی المهندس، از رهبران بسیج مردمی عراق دیدار و گفت وگو کرد.

حضرت آیت الله نجفی ضمن ابراز خرسندی از پیروزی‎های مجاهدان و رزمندگان عراقی در نبرد با جریان تروریستی و تکفیری داعش در جریان عملیات آزادسازی فلوجه خاطرنشان کرد: مجاهدان و رزمندگان عراقی باید عزم جدی برای آزادسازی باقی مناطق تحت اشغال تروریسم داشته باشند و فرصت تعرض دوباره به خاک این کشور را ندهند.

وی بر ضرورت حفظ اموال عمومی و خصوصی در جریان عملیات‎های آزادسازی تاکید کرد و اظهار داشت: اعضای نیروهای امنیتی و بسیج مردمی مایه افتخار مراجع هستند.

همچنین حجت الاسلام شیخ علی نجفی، مدیر دفتر حضرت آیت الله نجفی در دیدار با ابومهدی المهندس به بررسی آخرین رویدادهای امنیتی این کشور پرداخت و گفت: در جریان عملیات آزادسازی فلوجه باید مراقب شهروندان این مناطق باشیم که بدون کوچکترین آسیبی از چنگال تروریسم نجات پیدا کنند.

وی اقدامات قهرمانانه اعضای بسیج مردمی در عملیات آزاد سازی فلوجه را ستود و افزود: اعضای بسیج مردمی با ایمان و رشادت‎های خود باردیگر چهره شجاعشان را به رخ جهانیان کشاندند و اثبات کردند که در برابر دشمنان با قوت ایستاده‎اند و با انسان‎های بی‎گناه با ملایمت و مهربانی رفتار می کنند.

المهندس نیز در این دیدار گزارشی از آخرین تحولات امنیتی عملیات آزادسازی فلوجه را به حضرت آیت الله نجفی و مدیر دفترش ارائه کرد.