بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بسیاری از مردم استان بوشهر از مشکل بی‌آبی رنج می‌برند و لازم است که توجه بیشتری برای رفع این مشکل شود.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: بحران آب بخش‌های مختلف استان بوشهر را تحت تاثیر قرار داده است و مردم با مشکلات زیادی در این زمینه دست و پنجه نرم می‌کنند و باید برای رفع این مشکل تلاش شود.

وی خاطرنشان کرد: با وجود تلاش‌های صورت گرفته اکنون در استان بوشهر مشکل جدی تامین آب داریم لذا مسئولان استان باید در این زمینه جهادی عمل کنند.

امام جمعه بوشهر خواستار تلاش ویژه برای آبرسانی مناسب به روستاها شد و تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان قرار داریم و مشکلات بی‌بی نباید برای مردم ایجاد مشکل کند.

وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) اضافه کرد: رهبری در این دیدار رهنمودهای ارزشمندی را برای مردم و مسئولان داشتند و باید این موضوع به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمن به معنای عام به خاطر انقلابی بودن و اسلامی بودن با این نظام مشکل دارد، افزود: برخی می‌گویند که زمان انقلابی‌بودن تمام شده است و اینها بدانند که خودشان انقلابی بودن را از دست داده و یا در انقلابی ماندن تردید دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار رهبر معظم انقلاب با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: نمایندگان مردم در مجلس باید متعهد در سایه ولایت در خدمت مردم بکوشند و ما روزه‌داران هم اعلام می‌کنیم که در مکتب اسلام آموخته‌ایم که ولایت‌مدار باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید توجه خاصی به حل مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم داشته باشند، بیان کرد: مسئولان و سران قوا بیانات رهبری را سرلوحه کار قرار داده و با تمام وجود در اجرایی شدن آن بکوشند.