دشتی – امام جمعه خورموج بر ضرورت توجه مسئولین کشوری به مسئله فرهنگ تاکید کرد و گفت: دشمن در حوزه های مختلف برای نفوذ برنامه ریزی کرده است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام عبدالحسین مصلح در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن سفارش به رعایت تقوای خدا اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه تمرین، تغییر و تحول و فاصله گرفتن از گناه است.

حجت الاسلام عبدالحسین مصلح با اشاره به ۲۳ خرداد۵۹ سالروز صدور فرمان امام مبنی بر تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی افزود: از مسئولین کشوری و اعضای ستاد انقلاب عالی کشور و نهاد های فرهنگی درخواست داریم نسبت به مسائل فرهنگی دغدغه و شبخون فرهنگی دشمن فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی بیان کرد: دشمن می خواهد سبک زندگی اسلامی را از ما بگیرد، صحنه هایی شاهد هستیم ولی بی تفاوت از کنار آن می گذریم و باید تلاش وفعالیت بیشتری کرد.

مصلح با بیان اینکه دشمن در حوزه های مختلف برای نفوذ برنامه ریزی کرده است، تصریح کرد: اخیرا مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس دهم موضوع اقتصاد مقاومتی و مسائل فرهنگی را از اولویت ها مهم عنوان کرده است.

وی به هفته جهاد کشاورزی نیز اشاره کرد و گفت: شهرستان دشتی از زمین های حاصلخیزی برخوردار است که اگر از حفر چاههای غیر مجاز جلوگیری شود و کشاورزان به خشکسالی توجه داشته باشند می تواند کارهای خوبی در بخش کشاروزی انجام داد.

مصلح تصریح کرد: افرادی هستند برای اینکه محصول خود را زود به ثمر برسانند و وارد بازار کنند از سم استفاده می کنند که ضرورت دارد جهاد کشاورزی این موارد کنترل و آموزش های لازم را نیز بدهد.

وی با اشاره به اینکه این شهرستان فاقد صنعت و تجارت است بر ضرروت توجه به بخش کشاورزی تاکید کرد.