ائتلاف جوانان انقلابی ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای خواستار تلاش برای توقف نقض حقوق زندانیان سیاسی در زندان الحوض الجاف”این کشور شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از سایت ائتلاف جوانان انقلابی ۱۴ فوریه، این ائتلاف در بیانیه ای خود خواهان تلاش برای توقف جنایات مزدوران حکومت بحرین و اشغالگران سعودی و عناصر نظامی اردنی علیه زندانیان اندیشه در زندان “الحوض الجاف” بحرین شد.

این ائتلاف تأکید کرد: زندانیان زندان “الحوض الجاف” در ماه مبارک رمضان هم مرتب مورد آزاد و اذیت و شکنجه قرار می گیرند.

ائتلاف جوانان انقلابی ۱۴ فوریه خاطرنشان کرد: طبق شواهد موجود، اوضاع زندانیان در داخل این زندانها پیوسته بد و بدتر می شود و نیروهای امنیتی بحرین از هیچ آزار و شکنجه ای علیه زندانیان اندیشه – حتی وقتی که روزه دارند- دریغ نمی کنند.

بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه حکومت آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست ها با سرکوبگری حکومت بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبرو شده است. حکومت بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی و اردنی را به خدمت گرفته است.

نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به حکومت بحرین کمک می کنند.

در این مدت، صدها نفر شهید یا زخمی شده و یا به زندان افتاده و شکنجه شده اند.

حکومت بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی مدت محکوم کرده است.

با وجود همه این اقدامات، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته ها هستند.