یکی از علمای اهل تسنن لبنان، عملیات مجاهدان در تل آویو را پیامی به دولت صهیونیستی به ویژه وزیر امنیت این رژیم توصیف کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ شیخ ماهر حمود دبیرکل اتحادیه علمای مقاومت در پیامی از عملیات مجاهدان فلسطینی در تل آویو که به هلاکت ۴ صهیونیست و جراحت بیش از ۱۰ تن دیگر شد را تبریک گفت و افزود: اجرای این عملیات در ماه رمضان نشان داد که ماه رمضان، ماه جهاد است و این امت با وجود همه توطئه های جهانی با مشارکت برخی دولت ها و مسؤولان عرب همچنان در خیر و نعمت است.

وی افزود: این عملیات یک پیام به دولت و لیبرمان وزیر امنیت صهیونیستی بود مبنی بر اینکه تا زمانی اشغالگری و جنایت روزانه علیه ملت فلسطین وجود دارد، هیچگاه به امنیت دست نمی یابند.

شیخ ماهر حمود تدابیر امنیتی صهیونیست ها در برابر اراده جهاد و مجاهدان ناتوان دانست و تصریح کرد: این عملیات قهرمانانه همچنین پیامی به کسانی است که راهی غیر از جهاد در پیش گرفته و با تکفیری ها و تروریست ها همکاری می کنند. امیدواریم این افراد هوشیار بوده و از فتنه و تخریب خودداری ورزند.

این عالم اهل تسنن در پایان تأکید کرد که با این عملیات اعلام می کنیم که همه اقدامات به اصطلاح صلح طلبانه محکوم به شکست است و تنها صدای جهاد باقی خواهد ماند.