فرمانده ارتش پاکستان گفت: نیروهای آمریکایی ملا فضل الله و دیگر تروریستها را در افغانستان مورد هدف قرار دهند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روزنامه «پاکستان»، «راحیل شریف» فرمانده ارتش پاکستان در دیدار با «ریچارد اولسون» مشاور ویژه اوباما در امور افغانستان و ژنرال «جان نیکلسون» فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان بر علیه «ملا فضل االله» از رهبران طالبان پاکستان و دیگر تروریستها عملیات انجام دهند.

وی در ادامه با انتقاد از حمله هوایی هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی در منطقه «نوشکی» ایالت بلوچستان پاکستان که منجر به کشته شدن «ملا اختر منصور» رهبر سابق طالبان شد افزود: حمله هواپیمای آمریکایی نقض تمامیت ارضی پاکستان است و اینگونه حملات اثرات منفی بر عملیات «ضرب عضب» در مبارزه با تروریستها در خاک پاکستان خواهد داشت.

لازم به ذکر است پس از سفر «نارندرا مودی» نخست وزیر هند به آمریکا هیئتی پنج نفره از آمریکا به پاکستان سفر کرده است که با «سرتاج عزیز» مشاور امور خارجه نخست وزیر، ژنرال «ناصر جنجوعه» مشاور امنیت ملی و نیز «طارق فاطمی» دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امور خارجه دیداری های داشته اند.

در این دیدارها از اسلام آباد خواسته شده است بر علیه گروههای تروریستی از جمله شبکه تروریستی حقانی اقداماتی مناسب از سوی پاکستان انجام شود.